KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15229424
nr 1522 9424
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Stilleben. Signerad. Akvarell, bildmått: 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 62x67 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:38:06
19/2 12:16:12
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm